O kancelarii

Dowiedz się więcej o nas. Oferujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Świadczymy obsługę prawną klientów indywidualnych i firm.

radca prawny

Katarzyna Węglarz

Radca Prawny Katarzyna Węglarz od 2016 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie pracy, transgranicznym świadczeniu usług (pracownicy delegowani) oraz funduszach unijnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie studiów i aplikacji radcowskiej współpracując z renomowanymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi na terenie małopolski.

Posługuje się biegle językiem angielskim z uwzględnieniem terminologii prawniczej.

Zespół kancelarii to również współpracujący z nią adwokaci i radcowie prawni. Dzięki współpracy z prawnikami specjalistami z różnych dziedzin prawa, kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną swoich Klientów.

 
 
radca prawny

Alicja Michalik

Radca Prawny, od 2016 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
 
Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym – ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych oraz spraw odszkodowawczych.  Posiada również doświadczenie w sprawach z zakresu prawa gospodarczego.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie studiów i aplikacji radcowskiej współpracując z renomowanymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi na terenie Krakowa. W swojej karierze pracowała również w Oddziale Prawnym największego polskiego Ubezpieczyciela.
 
W pracy zawodowej potrafi wyjaśnić Klientom nawet najbardziej zawiłe zagadnienia i zapewnić szereg rozwiązań, z których wybrane zostaje najlepsze.  Stawia na profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA WĘGLARZ

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

tel. +48 515 843 183