O kancelarii

Dowiedz się więcej o nas. Oferujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Świadczymy obsługę prawną klientów indywidualnych i firm.

radca prawny

Katarzyna Węglarz
właścicielka Kancelarii

Od 2016 r. jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, prawie pracy, transgranicznym świadczeniu usług (pracownicy delegowani). Doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych zdobywałam pracując wewnątrz korporacji. Takie doświadczenie nauczyło mnie nie tylko prawnego ale i biznesowego podejścia do problemów Klientów. Przez lata doradzałam również podmiotom delegującym pracowników do innych krajów UE, co przełożyło się na bogate doświadczenie praktyczne w obsłudze procesów transgranicznego zatrudniania pracowników.

Współpracowałam również renomowanymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi na terenie małopolski.

Posługuje się biegle językiem angielskim z uwzględnieniem terminologii prawniczej.

Zespół kancelarii to również współpracujący ze mną adwokaci i radcowie prawni. Dzięki współpracy z prawnikami specjalistami z różnych dziedzin prawa, kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną swoich Klientów.

 
 
radca prawny

Alicja Michalik

Radca Prawny, od 2016 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
 
Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym – ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych oraz spraw odszkodowawczych.  Posiada również doświadczenie w sprawach z zakresu prawa gospodarczego.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie studiów i aplikacji radcowskiej współpracując z renomowanymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi na terenie Krakowa. W swojej karierze pracowała również w Oddziale Prawnym największego polskiego Ubezpieczyciela.
 
W pracy zawodowej potrafi wyjaśnić Klientom nawet najbardziej zawiłe zagadnienia i zapewnić szereg rozwiązań, z których wybrane zostaje najlepsze.  Stawia na profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA WĘGLARZ

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

tel. +48 515 843 183